Müzisyen Ted Nugent gitarı ile meşhurdur. Ancak Trump başkan seçildiğinden bu yana söyledikleri ve yaptıkları ile de çok ses getirenler arasındadır. Çiftliğinde ziyaret ettigimizde karısı Shemane ile de tanıştık. Shemaine, güzelliği ve avcılığı ile, Ted kadar dikkatimizi çekti.

İki Avcı

Ted ile Shemane’nin uzun sure gelen bir evlilikleri var. Ortak yanlarından biri silahlara olan sevgileridir. Avcıdırlar, ve vahşi topraklarda ok ve yay ile avlanmayı tercih ederler. En vahşisinden zürafasına kadar vurduklarını yerler. Ya da fakirlerle paylaşırlar. Hatıra diye derisini yere sererler ya da kellesini duvara asarlar.

Evleri dediğimiz yer bir çiftliktir. 50 çeşit ve 200’ye yakın vahşi hayvan, 1200 dönümlük bir alanda serbest dolaşıyor. Orada da günde ortalama bir geyik misalinden av ile geçiniyorlar.

Dopçu De Niro

Söylediklerine gelince, Ted, Robert De Niro’dan, belgeselimiz “Trump vs. Hollywood” da açkıca “dopçu” olarak bahsediyor. Onu uyuşturucu kullanmakla itham ediyor ve kendisi kullanmadığı için diğer çoğu müzisyen ve yıldızla ters düştüğünü de vurguluyor.

Mutlu Bir Hayat

Belki de bundan dolayı Ted’in mutlu bir hayati var. Tabi ki buna bir de dünyalar güzeli karisi olduğunu eklemek lazım. Mutlulukları yüzlerinden okunuyor.

Shemane Nugent Erbil Gunasti Daphne Barak

Önümüzdeki günlerde,  radyo turlarına, Ted ve Shemane ile de devam etme kararı aldık. Kristy Swanson, Big Baby Glen Davis, Robert Davi, Sam Sorbo hâlihazırda radyo programlarına katılarak belgeselin tanıtımına katkıda bulunuyorlar.

***

Outspoken Ted Nugent is a rocker known to be against narcotics. And for that reason, he is also considered an outcast by most other rockers. He calls them “dopers.”En vahşisinden zürafasına Kadar vurduklarını yerler.

On top of that, Liberals from California to New York also come after him. He irritates them for being a Conservationist, an NRA member, and Trump supporter.

Obama Nugent’i Kandırmış

Yet when Obama was president, Ted was also in favor of him. Not until he witnessed how Obama disappointed most everybody he promised.

It is common knowledge in America.  Obama did not deliver well. He, especially, did not meet the expectations of those at the bottom end of the barrel. Trump, on the other hand, delivered them a better life in four years. As a result, 12% of Blacks voted for him, triple of what John McCain, twice of Mitt Romney received in earlier elections.