Prenses ve Herkül

Sam Sorbo ile Program Yaptik

Bu günlerde günde ortalama bir mülakat veriyoruz. ABD’nin önde gelen radyoları ilk sırada geliyorlar. Ancak talep her yerden geliyor. Yahoo, Hollywood Reporter, LA Times, Extra TV, ilk hafta içinde yayınlanan mülakatlardan bazıları. Bunlar, genelde sabah 6’da kalkıp kamera ya da mikrofon önüne çıkmak demek de oluyor. Çünkü biz Kaliforniya’da, Batı’dayız. Son olarak da Sam Sorbo ile program yaptık. Size göre, Herkül’ün prensesi. Yani, Sam ile Kevin Sorbo, prenses ile Herkül’ün ta kendileri.

“Trump vs. Hollywood” Yıldızlarından

Sam Sorbo ile Program Yaptık

Bize olan ilgi, “Trump vs. Hollywood” adındaki belgeselimizden kaynaklanıyor. Bugüne kadar, henüz Başkan Trump çıkıp da bize destek niteliğinde bir açıklama yapmadı. Bir “Twitt” falan geçerse, ne olabileceğini o zaman görürüz. Şimdilik kendi çapımızda ilgi görüyoruz. Belgeselimizdeki 24 meşhur ile hareket ediyoruz.

Bugünkü mülakata gelince, Sam Sorbo’nun, unvanlarından biri de prenses olmaktır. Kendisi, Herkül’ün prensesidir. Kocası Kevin Sorbo ile oynadığı filmden kaynaklanıyor. Kitap yazmışlığı da var. Radyo programı da var. Bir başka özelliği de koyu sağcı olması. Dolayısıyla bizden biri. Biz dediğim, Daphne ile ben, Trump delegesi olarak bu kişileri bir bakıma resmen temsil eden Cumhuriyetçi partili 1237 delegeden ikisiyiz.

Sam’e bir gün önce son anda ulaştık ve onu sabah erken saatte çıkacağımız radyo programına kattık.  Konu tabiatıyla belgeselimize odaklıydı. Amaç ABD’deki bölünmüşlük, ırkçılık ve Trump’ın şahsiyeti gibi konuları irdelemekti. Oluşturduğumuz dostluğu da pekiştirmek için fırsat olusturmaktaydı.

Daphne Barak Faktörü

Konuştuğumuz konuların ayrıntılarına gelince, programda Daphne ve Sam olduğu için 25 dakikada, bana ve programı yapan Greg Young’a fazla konuşma zamanı tabiatıyla kalmadı. Bu ikisi birtakım konulara girip çıktılar, bir şeyler anlatıp durdular. İyi de oldu. Uyandığımıza değdi. Dinleyicilere faydalı bilgiler geçtiler.

Daphne bu programda, sabah erken bize Beyaz Saray’dan gelen telefondan da bahsetti. İçeriğine değinmediği konuşma, dinleyiciler için merak konusu idi. Ne de olsa, Başkan Trump ile ilgili her konu herkes için önemliliğini hala koruyor. Daphne de bununla ilgili haberi daha sonra açıklayacağımızı söylemekle yetindi.

Kısacası, bir mülakatı daha bitirmiş olduk. Yakında her yerde dinleyebilirsiniz.